GELİN KOÇU KİMDİR?

Bir gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek…

MALİ Kuaför, hayatının en özel gününe hazırlanan gelin adaylarının kusursuz görünmesine yardımcı olmak için gelin koçluğu hizmeti veriyor. Bir kuaför bünyesinde ilk kez gelin koçluğu hizmetini başlatan Seval Keleş Durmaz, gelin adaylarının isteklerini belirleyerek düğün günü kendilerini bir prenses gibi hissetmelerini sağlıyor.

Salonlarında verdiği A plus hizmet kalitesiyle ve yaratıcı uygulamalarıyla kadınların güzelliğine güzellik katan MALİ Kuaför gelin koçluğu ile evlilik hazırlığı yapanların heyecanına ortak oluyor. Gelin koçluğu yapan Seval Keleş Durmaz, “bir gelini anlamak”tan yola çıkarak başlattığı hizmette gelin adayını düğüne en iyi şekilde hazırlamak için süreçteki her detayı planlıyor. Gelin saçını MALİ Kuaför’de yaptıran gelin adaylarına koçluk hizmeti ücretsiz olarak veriliyor.

2005 yılından beri yöneticisi olduğu MALİ Kuaför bünyesinde gelin koçluğu yapan Seval Keleş Durmaz, 2011 yılında evlendikten sonra gelin koçluğu yapmaya başladı. Her şeyin kusursuz olması için onlar adına en ince detayı bile düşünüp, planlayacak bir rehbere ihtiyaçları var. Hazırlık süreci, gelin saçı ve makyajı nasıl olacak, hayal ettiği gibi görünecek mi, zamanında kuaförden çıkabilecek mi, hangi makyaj malzemeleri kullanılacak gibi soruların cevaplanması ile başlıyor. Seval Keleş Durmaz amacının, bu anı daha önce yaşamış biri olarak gelin adaylarının en özel günün keyfini çıkarmasına yardımcı olmak olduğu söylüyor. Düğün öncesi gelin adayı ile yapılan görüşmelerde istekleri, hayalindeki saç modeli ve makyaj stili öğrenilip bunların yapılmasını uygun olup olmayacağı belirleniyor. Sonrasında ise gelinlik modeline, damatla olan boy uyumuna, düğün yeri konseptine, cilt tipine göre saç ve makyaj belirleniyor. Konusunda uzman profesyonel MALİ Kuaför ekibi de gelinin kendini prenses gibi hissetmesini sağlayacak saç ve makyaj uygulamasını gerçekleştiriyor.

MALİ Kuaför; Yeşilköy, Florya, Avcılar/Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Innovia salonlarında uzman ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve devamlılık ilkeleri doğrultusunda hizmet veriyor.